O MNIEJoanna Florence Guide, Orvieto
Orvieto

Nazywam się Joanna Czwielung, pochodzę z Opola, a studiowałam romanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2004 roku mieszkam we Florencji, pracuję w branży turystycznej, a od kilku lat również jako licencjonowany przewodnik po Florencji i Toskanii.
Pracuję w języku włoskim, polskim, angielskim i francuskim.

Moja przygoda we Włoszech rozpoczęła się zupełnie przypadkowo po studiach. Od razu pokochałam tutejsze klimaty i zakochałam się w toskańskich pejzażach, sztuce i tradycjach.

Bycie przewodnikiem to nieustanne zdobywanie wiedzy i doświadczeń, odkrywanie nowych miejsc i dzielenie się tym wszystkim z turystami. W wolnych chwilach lubię pisać na blogu, chodzić po górach i podróżować po Włoszech.

ZWIEDZANIE FLORENCJI ZE MNĄ
Ja również początkowo byłam turystką we Florencji i nie miałam o niej zbyt dużej wiedzy. Dlatego dzisiaj łatwiej mi zrozumieć zwiedzających miasto niż ci, którzy mieszkają w nim od urodzenia. Wciąż pamiętam wrażenia podczas mojego pierwszego pobytu we Florencji i zawsze mam je na uwadze podczas pracy.

Opowiadam o sztuce i historii w sposób łatwo przyswajalny i staram się zawsze umilić czas ciekawostkami i anegdotami, które pozostają potem w pamięci. Moim celem jest właśnie przybliżenie sztuki w sposób dostępny dla każdego i rozbudzenie nią zainteresowania.

MOJA OFERTA
– Profesjonalne wizyty dla grup i osób prywatnych we Florencji i Toskanii: wizyty piesze w centrum, wizyty w muzeach, wizyty dostosowane do potrzeb, czasu, wieku i zainteresowań.

– Degustacje w Chianti zarówno dla grup jak i osób prywatnych.

Wycieczki piesze po Toskanii.

– Opracowanie dokładnego grafiku na każdy budżet. Czyli noclegi, restauracje, transport, najlepsze parkingi, plan zwiedzania na każdy dzień, dokładne wyliczenie kosztów itd.

– Wszelkie porady, dla korzystających z moich usług.

Joanna Florence Guide, Orvieto

PISZĄ O MNIE
„Bardzo polecamy usługi pani Joanny jest profesjonala, doskonale przygotowana, pokazała nam piękno Florencji w pigułce. Zorganizowała przepiękna wycieczkę po Dolinie Chianti. Jak wrócimy do Toskanii to na pewno będziemy chcieli się z nią spotkać”

„Serdecznie polecamy zwiedzanie Florencji z panią Joanną👌Decyzja o wspólnym spacerze w tak przepięknej scenerii była strzałem w 10.Nie tylko doskonała znajomość miasta,ale też sposob przekazywania wiedzy (również dzieciom: 9,10 i 15) zasługuje na wielkie uznanie👍Przy najbliższej okazji z pewnością ponownie skorzystamy🙂”

„Joanna is a excellent guide who can provide unique information about the various stops along the tour. I enjoyed the tour very much as we walked around the central area of Florence. She’s well organized with the ability to communicate effectively. I most enjoyed her unique stories that brought to life the buildings and statues we viewed.”


INSTAGRAM

NAPISZ, ZAPYTAJ, ZAREZERWUJ

%d bloggers like this: