O MNIE

Joanna
San Galgano

Nazywam się Joanna Czwielung, pochodzę z Opola, a studiowałam romanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2004 roku mieszkam we Florencji, pracuję w branży turystycznej, a od kilku lat również jako licencjonowany przewodnik po Florencji i Toskanii.

Moja przygoda we Włoszech rozpoczęła się zupełnie przypadkowo po studiach. Od razu pokochałam tutejsze klimaty i zakochałam się w toskańskich pejzażach, sztuce i tradycjach.

Bycie przewodnikiem to nieustanna przygoda, ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń, odkrywanie nowych miejsc i dzielenie się tym wszystkim z turystami. W wolnych chwilach lubię pisać na blogu, chodzić po górach i podróżować po Włoszech.

ZWIEDZANIE FLORENCJI ZE MNĄ
Ja również początkowo byłam turystką we Florencji i nie miałam o niej zbyt dużej wiedzy. Dlatego dzisiaj łatwiej mi zrozumieć zwiedzających miasto niż ci, którzy mieszkają w nim od urodzenia. Wciąż pamiętam wrażenia podczas mojego pierwszego pobytu we Florencji i zawsze mam je na uwadze podczas pracy.
Opowiadam o sztuce i historii w sposób łatwo przyswajalny i staram się zawsze umilić czas ciekawostkami i anegdotami, które pozostają potem w pamięci. Moim celem jest właśnie przybliżenie sztuki w sposób dostępny dla każdego  i rozbudzenie nią zainteresowania.

MOJA OFERTA
– Profesjonalne wizyty dla grup i osób prywatnych we Florencji i Toskanii: wizyty piesze w centrum, wizyty w muzeach, wizyty dostosowane do potrzeb, czasu, wieku i zainteresowań.

– Degustacje w Chianti zarówno dla grup jak i osób prywatnych.

Wycieczki piesze po Toskanii.

– Opracowanie dokładnego grafiku na każdy budżet. Czyli noclegi, restauracje, transport, najlepsze parkingi, plan zwiedzania na każdy dzień, dokładne wyliczenie kosztów itd.

– Wszelkie porady, dla korzystających z moich usług.

NAPISZ, ZAPYTAJ, ZAREZERWUJ